Opatrovateľka do Berlína, Nemecko

Zhrnutie ponuky
Odpovedať na ponuku
Print E-mail Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks Linked in
Opatrovanie panej (84r.), pani sa pohybuje pomocou rolátora, prejavuje sa u nej starecká demencia a Alzheimer, občas býva depresívna. Tiež trpí na reumu a psoriázu. Navštevuje ju aj dodatočná opatrovateľská služba. V domácnosti je mačka.

Opatrovanie panej (84r.), pani sa pohybuje pomocou rolátora, prejavuje sa u nej starecká demencia a Alzheimer, občas býva depresívna. Tiež trpí na reumu a psoriázu. Navštevuje ju aj dodatočná opatrovateľská služba. V domácnosti je mačka.

NÁPLŇ PRÁCE: pomoc pri každodenných činnostiach, udržiavanie chodu domácnosti.

POŽIADAVKY : žena, 40 – 55 r., dobrá nemčina, vodičský preukaz, referencie, môže byť fajčiarka

TURNUS: 27.4. – 28.5.2013

PLAT: 1090 – 1330 eur, cestovné hradené do výšky 130 eur.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na 0268299999, 0905986829, alebo info@sunset24.eu. Túto a ďalšie aktuálne pracovné pozície nájdete na www.sunset24.eu.

Miesto práce:

Back Späť  Stats Zobrazení:2583  Odpovedí:0